• Fotografijų paroda „Pasivaikščiojimai po Kauną“

  2019 m. sausio 9 d. - 2019 m. vasario 11 d.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2, IV a. fojė

  IV a. fojė veikia debiutinė architekto Arvydo Čiukšio fotografijų paroda „Pasivaikščiojimai po Kauną“. Ekspozicija tarsi kviečia kartu su autoriumi pasivaikščioti po miestą ir jo akimis pažvelgti į tarpukariu statytus gyvenamuosius namus.

  2018 metais pradėjęs fotografuoti Kauno architektūrą, A. Čiukšys greitai sulaukė aplinkinių dėmesio. Kauniečiai įvertino paveikius ir miesto grožį atskleidžiančius fotografo darbus. Siekdamas rezultato, Arvydas į tą pačią vietą sugrįždavo net kelis kartus, kad į objetyvą nepakliūtų pastatų fone stovintys automobiai, žmonės. Gal todėl fotografijos atrodo tarsi dar labiau „išjaustos“, „išgyventos“ , perteikiančios savitą žvilgsnį.

  „Yra žmonių, irgi mėgstančių keliauti po miestą, pamatyti ką nors įdomaus. Manau, remiantis fotografijomis, būtų galima sudaryti įvairių kelionių maršrutus. Pavyzdžiui, kad ir gatvių sankryžose stovinčių pastatų maršrutą. Iš patirties žinau, kad skubėdami, važiuodami pro juos, akių aukščiau nepakeliame. O atidžiau į juos pažvelgę, galime nustebti, kokie šie pastatai gražūs ir įdomūs“, – apie savo parodą ir būsimus projektus pasakoja A. Čiukšys.

  Nepraleiskite galimybės ir ateikite susipažinti su fotografo darbais!

  Paroda veiks 2019 01 07–2019 02 11.  Daugiau apie Arvydą ir jo fotografijas: https://www.instagram.com/ciuksys/   
  https://bit.ly/2LStjlO

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.