• A. Kurienės paskaita „Vaiko savivertės svarba ir ugdymo spąstai“

  2021 m. spalio 9 d.
  11 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, K. Donelaičio g. 8, III a. salė

  2021 m. spalio 9 d., šeštadienį, 11 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. renginių salėje) vyks paskaita „Vaiko savivertės svarba ir ugdymo spąstai“, kurią skaitys Paramos vaikams centro įkūrėja, psichologė psichoterapeutė Aušra Kurienė.

  „Nustembame, kad giriamas ir nuolat vadinamas šaunuoliu vaikas toks nesijaučia ir dažnai pasako: „aš niekam tikęs“. Kas padeda stiprinti vaiko savivertę ir kas, atvirkščiai, trukdo jam pasitikėti savimi, imtis iniciatyvos, išsakyti savo nuomonę? Dažnai tėvams neaišku, girti ar negirti, norint ugdyti vaiko savivertę, kokie žodžiai gali tapti tuščiomis liaupsėmis, o kokios frazės įkvepia“, – apie paskaitą kalba lektorė.

  Aušra Kurienė – Paramos vaikams centro įkūrėja ir vadovė, dėsto Vilniaus universiteto podiplominių studijų suaugusiųjų ir vaikų psichoterapeutų rengimo programose, nuolat veda supervizijas specialistams. Parengė metodinių leidinių apie pagalbą smurtą patyrusiems vaikams, išleido knygas „Ką kiekvienas vaikas turi žinoti apie smurtą“ ir „Kaip užauginti žmogų“.

  Paskaita nemokama, būtina registracija. Registracijos forma.

  Dalyvavimas tik su galimybių pasu.

  Bibliotekoje renginio metu vyresniems kaip 6 m. lankytojams rekomenduojama dėvėti apsauginę veido kaukę.

  Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

  Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas rasite interneto svetainėje www.kvb.lt, bibliotekos Facebook paskyroje.

  Projektą iš dalies finansuoja:     

  ltkt logo     

  Projektą remia: 

  init logo

  Projekto partneris:

  maironio muziejus logo            

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.