• Šiaurietiškas ėjimas dukart per savaitę!

  2021 m. gegužės 5 d. - 2021 m. gegužės 31 d.

  Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su Startwalking.lt treneriais kviečia jus į šiaurietiško ėjimo treniruotes Ąžuolyne. Susitikimai vyks dukart per savaitę, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį 18 val.

  Treneriai siekia paneigti mitą, kad šiaurietiškas ėjimas skirtas tik senjorams. Toks ėjimas tinka bet kokiai amžiaus grupei, tai ypač naudingas ir universalus laisvalaikio leidimo būdas visai šeimai. Jis teikia galimybę sustiprinti raumenis bei pagerinti savijautą.

  „Lyginant su įprastu vaikščiojimu, šiaurietiško ėjimo metu kalorijų sąnaudos padidėja iki 46 proc., nes į darbą įsijungia ne tik kojos, bet ir rankos bei viršutinė kūno dalis. Be to, sistemingos treniruotės gerina fizinį pajėgumą, judesių koordinaciją, tobulina laikyseną ir pusiausvyrą“, – šiaurietiško ėjimo privalumus vardija R. Žeimys.

  Susitikimo vieta – Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2, lauke prie įėjimo į biblioteką. Lazdomis ir dezinfekavimo priemonėmis pasirūpinsime mes, o jūs pasirūpinkite patogiais rūbais, gera nuotaika bei nepamirškite laikytis saugių atstumų.

  Būtina išankstinė registracija el. paštu renginiai@kvb.lt.
>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.