1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (2 Balsai)
Knygoje (dviem kalbomis – vokiečių ir lietuvių) „Schweiz und Litauen / Lietuva ir Šveicarija“ pirmą kartą chronologine tvarka apžvelgiami įvairialypiai, visapusiški Lietuvos ir Šveicarijos santykiai, tūkstantmečius sieję abi šalis – nuo Berno kantone rastų Baltijos gintaro gabalėlių iki Šveicariškų leidinių skaityklų Vilniuje ir Kaune:
Nuo šveicariškų Žalgirio mūšio piešinių iki Šveicarijos kaimo Lietuvoje. Nuo trisdešimties baroko architektų ir interjero meistrų iš Tičino Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje per 300 metų iki hidrotechniko iš Žemaitijos Šveicarijos Konfederacijoje. Nuo bombų gamintojo lietuvio Ciuriche iki Vilniaus burmistro šveicaro. Nuo lietuvių studentų ir doktorantų Fribūro  universitete iki šveicarų dėstytojų ir kalbininkų fanatikų Kaune. Nuo lietuvių vienuolių Šveicarijoje iki šveicarių vienuolių Lietuvoje. Nuo diplomato iš Ženevos konkės Kaune iki rankų chirurgijos genijaus iš Kauno Ženevoje. Nuo „lietuvio“ kapo Šveicarijos kalnuose iki traukinuko, dundančio per „Anykščių Šveicariją“. Ir dar daug kitų staigmenų...
Šalių pavadinimai „Šveicarija“ ir „Lietuva“ knygoje vartojami turint omeny dabartines jų teritorijas, tačiau paprastumo dėlei jie yra taikomi ir kalbant apie laikus iki šių valstybių atsiradimo.

Užsakyti leidinį
Šią knygą už simbolinę kainą dar galite įsigyti Vokiškų ir Šveicariškų leidinių bibliotekoje (404 kamb.)


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.