1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Balsai)
Turėk tik tuos daiktus, kurie tau teikia džiaugsmo, – tokia nuostata pataria vadovautis japonė Mari Kondo, kurios sugalvotas namų tvarkymosi menas išpopuliarėjo visame pasaulyje. Praktiniais patarimais šią auksinę taisyklę pavertė 8 namų tvarkymo ekspertės iš Japonijos. Kiekviena dalijasi savo individualia patirtimi bei metodais, kaip tvarkyti namus efektyviai, ir džiaugiasi puikiais rezultatais: lengviau palaikyti švarą namie, daugiau laiko galima skirti šeimai, daiktai nedingsta, nes kiekvienas turi savo vietą.
 Šauniausia, kad knygoje „Japoniškas tvarkymosi menas praktiškai“ gausybė naudingų patarimų, kaip susitvarkyti namus, yra detaliai iliustruoti. Taigi daugiau jokių pasiteisinimų – priešais save turint visas reikiamas instrukcijas neįvesti tvarkos namie yra tiesiog neįmanoma!
 Sužinosite, kokius daiktus patogu rūšiuoti pagal spalvas, kodėl verčiau rinktis vienodo stiliaus daiktus, kaip sulankstyti drabužiai užima mažiausiai vietos, ką geriau laikyti permatomose dėžėse, o kam labiau tinka krepšiai su pertvaromis ar popieriniai maišeliai.
 Skaitydami šią knygą išmoksite:
•    atsirinkti, kurie daiktai jums yra būtiniausi, taip, kad nenukentėtų gyvenimo patogumas;
•    atrasti skirtingų tų pačių daiktų naudojimo būdų;
•    tvarkytis daiktus pagal tai, kaip dažnai ar retai jie naudojami, pagal sezoniškumą, pagal erdvės taupymo principą;
•     paslėpti mažiau naudojamus daiktus taip, kad šie nedarkytų jūsų interjero ir neapsunkintų minčių;
•     kontroliuoti daiktų skaičių namie;
•     taikyti paprastą, bet veiksmingą taisyklę: konkrečios rūšies daiktams konkreti laikymo vieta, kurioje sudėta tik tiek, kiek telpa.
Tvarkingi namai teikia didžiulį malonumą ir pagerina gyvenimo kokybę! Taigi imkitės šios svarbios užduoties drąsiai – jūsų rankose knyga, kuri bus patikimas patarėjas, leisiantis išsivaduoti nuo chaoso namie ir mintyse.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.