1 1 1 1 1

Ona Narbutienė (1930-2007) – viena reikšmingiausių lietuvių muzikos kultūros asmenybių – pedagogė, muzikologė, muzikos kultūros gyvenimo dalyvė bei festivalių, vakarų, koncertų organizatorė, televizijos ir radijo laidų vedėja.

1 1 1 1 1

Viktoras Gerulaitis gimęs 1950 metais. Jis – muzikologas, populiarių knygų, radijo ir televizijos laidų autorius, muzikos istorikas ir publicistas, daugiau nei 40 metų dėsto visuotinę muzikos istoriją Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, nenuilstantis muzikos propaguotojas ir renginių vedėjas. Šis leidinys – trečiasis ciklo „Neišgalvotos muzikos istorijos“ knyga. Knygoje galima rasti pasakojimus apie dramatiško likimo sovietinius kompozitorius Dmitrijų Šostakovičių, Bohuslavą Martinu, Juozą Naujalį, Alfredą Schnittke'ę, Vidmantą Bartulį, Faustą Latėną ir Algirdą Martinaitį.

1 1 1 1 1

Pasiekite savo vokalinį potencialą su šiuo puikiu gidu. Šis leidinys skirtas kiekvienam vokalistui, tiek vyrams, tiek moterims. Tinkama vokalinė technika padeda išvengti balso susižeidimų, palaiko gerą vokalinę sveikatą, išnaudoja visą potencialą ir prailgina dainavimo karjeros laiką.

 

1 1 1 1 1

Måneskin yra italų roko grupė, susikūrusi 2016 m. Romoje. Grupę sudaro vokalistas Damiano David, bosistas Victoria De Angelis, gitaristas Thomas Raggi ir būgnininkas Ethanas Torchio.
Teatro d'ira: t. I yra antrasis studijinis italų roko grupės Måneskin albumas. Albumas buvo išleistas 2021 m. kovo 19 d. per RCA ir Sony. Albumas užėmė pirmąją vietą Italijos albumų tope, o FIMI jį pripažino keturis kartus platininiu.

Pasiklausyti albumo galima Muzikos leidinių skaitykloje, K. Donelaičio g. 8, 112 k.

1 1 1 1 1

The Kooks yra Anglijos indie roko grupė susikūrusi 2004-aisiais. Ji susideda iš keturių narių: Luke Pritchard, Hugh Harris, Peter Denton ir Paul Garred.
„Inside In Inside Out“ yra debiutinis anglų indie rock grupės The Kooks albumas, kurį išleido „Virgin Records“ 2006 m. sausio 23 d. Albumą prodiusavo Tony Hoffer, o parduotas jis buvo 1,5 mln kopijų tiražu nuo išleidimo.

Pasiklausyti albumo galima Muzikos leidinių skaitykloje, K. Donelaičio g. 8, 112 k.

1 1 1 1 1

Daugiau nei du dešimtmečius „Tectonic Theatre Project“ aktoriai atkakliai eksperimentuoja tirdami teatro kūrimo procesą. Knygoje jie pateikia išsamią savo metodo analizę ir detalų aprašymą, atskleidžiantį kaip jie parašė kai kuriuos žinomiausius savo kūrinius. Ši knyga skirta visiems teatro menininkams – aktoriams, rašytojams, dizaineriams ir režisieriams, norintiems užsiimti kūryba, atveriančia nežabotą scenos potencialą.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.