2017 m. gruodžio 12 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje įvyko paskutinis išplėstinis 10-asis šios kadencijos Kauno regiono bibliotekų tarybos posėdis.

Tarybos pirmininkė Alina Jaskūnienė apžvelgė 2014–2017 metų tarybos veiklą, buvo diskutuojama apie tarybos veiklos perspektyvas. Išrinkta naujos kadencijos taryba. Tarybos pirmininko pareigas ir toliau eis Birštono viešosios bibliotekos direktorė Alina Jaskūnienė, pirmininko pavaduotojo pareigas – Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė.

Lietuvos kultūros ministerijos atstovė tarybos nariams pristatė mokamų paslaugų teisinio reguliavimo naujoves, pateikė pastabų ir rekomendacijų dėl mokamų paslaugų teikimo bibliotekose. Posėdžio dalyviai buvo supažindinti su tyrimo „Kauno SVB tiriamoji veikla 2010–2015 metais“ rezultatais.

Antroje posėdžio dalyje savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistai pasidalijo konferencijos „Atvirosios kultūros inovacijos: kurkime bendradarbiaudami“ refleksijomis ir bendrų projektų idėjomis. Taip pat buvo pristatyti priemonės „Aprūpinti bibliotekas socialinės bei informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga bei priemonėmis“ 2017 m. veiklų rezultatai, rekomenduota atsižvelgti į tyrimo „Kokybinis asmenų su negalia poreikių tyrimas“ išvadas, dar kartą prisimintos bibliotekų varžytuvės „Vasaros skaitymo iššūkis“ ir pasidžiaugta jų rezultatais.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.