Lapkričio 17 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje į antrąjį šių metų posėdį susirinko Kauno regiono bibliotekų taryba. Posėdyje nariai informuoti apie tarybos personalinės sudėties pokyčius: nuo šiol LR Kultūros ministeriją atstovaus Muziejų, bibliotekų ir archyvų skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Lamanauskienė, Jonavos rajono savivaldybės viešąją biblioteką atstovavusią D. Plaktonienę pakeičia bibliotekos direktorė S. Gajauskaitė.

Tarybos posėdis vyko Kauno apskrities viešajai bibliotekai (KAVB) švenčiant 65-rių įkūrimo metų jubiliejų. Jo dalyviams pristatyti KAVB ir regiono bibliotekų partnerystės ir bendradarbiavimo 2010-2015 metais rezultatai. Apžvelgta metodinė konsultacinė KAVB veikla, regiono bibliotekų specialistų kvalifikacijos kėlimo organizavimas ir rezultatai, regioninių kultūros edukacinių projektų vykdymas, tiriamoji ir bendra regiono bibliotekų kraštotyrinė veiklos. Prisiminta Kauno regiono bibliotekų tarybos įsteigimo istorija ir jos veikla.

Tarybos nariai, atstovaujantys regiono savivaldybių viešąsias bibliotekas, savo ruožtu išsakė KAVB kolektyvą atstovavusiems tarybos nariams ir bibliotekos direktorei linkėjimus bei pageidavimus ir toliau plėtoti produktyvų regiono bibliotekų bendradarbiavimą.

Posėdžio pabaigoje KAVB direktorė A. Naudžiūnienė pakvietė visus į bibliotekos jubiliejui skirtą konferenciją „Kaip kūrybiškai panaudoti skaitmenintą kultūros paveldą? Sklaidos patirtys ir perspektyvos“.


Tarybos nariai. 2015 m. lapkriio 17 d


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.