Biblioteka galima naudotis turint skaitytojo pažymėjimą. Galioja bet kurioje bibliotekoje ar portale www.ibiblioteka.lt įsigytas LIBIS skaitytojo pažymėjimas, jis taip pat gali būti išduodamas apsilankius bibliotekoje (registruojantis būtinas tapatybę patvirtinantis dokumentas su nuotrauka ir asmens kodu). Pažymėjimas naujai registruojamiems vartotojams išduodamas nemokamai.

Pažymėjimo neturintys skaitytojai gali dalyvauti renginiuose ir mokymuose, apžiūrėti parodas, naudotis viešąja interneto prieiga, belaidžiu internetu ir skaityti dienos spaudą.

Užsisakyti leidinį galima dviem būdais: atėjus į biblioteką ir internetu. Naudojimosi leidiniais terminą galima pratęsti trimis būdais (išskyrus atvejus, kai leidiniai yra labai paklausūs ir/arba kitų skaitytojų reikalaujami): atėjus į biblioteką, telefonu arba el. paštu kreipiantis į tą skyrių, kuris leidinį paskolino, o jeigu dar nepasibaigęs naudojimosi leidiniais terminas, prasitęsti jį galite ir internetu. Iš bet kurio bibliotekos padalinio pasiskolintus leidinius galima grąžinti visą parą veikiančiu leidinių grąžinimo savitarnos įrenginiu (prie tarnybinio įėjimo).

Daugiau informacijos:


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.