Bibliotekos darbo laikas: I–V 9.00–20.00 VI 10.00–17.00 VII nedirbame.

Leidiniai išduodami panaudai į namus arba skaityti vietoje

Skaityklose esančius leidinius vartotojas pasiima pats. Išdavimą į namus fiksuoja darbuotojas arba pats vartotojas savitarnos aparatu.

Į namus neišduodami ir į knygomatą nededami: archyvinio fondo egzempliorius, leidiniai išleisti iki 1946 m., leidinių lietuvių kalba paskutinis egzempliorius (išskyrus grožinę literatūrą) bei kiti leidiniai, leidžiami skaityti tik vietoje.

Leidinių išdavimo į namus terminai ir kita detali informacija pateikta: Naudojimosi Kauno apskrities viešąja biblioteka taisyklės 2021 m. (.pdf, 670 KB).

Leidinių atsiėmimo tvarka

Leidiniai, užsakyti iš atvirų fondų esančių K. Donelaičio g. 8 pastate išduodami įprastai - renkantis vietoje arba užsakant per el. katalogą.
Leidiniai užsakyti iš Pagrindinės saugyklos ir Meno leidinių fondų esančių Radastų g. 2 iki 15 val. bus paruošti atsiėmimui K. Donelaičio g. 8 pastate nuo 17 val.
Leidiniai užsakyti iš Pagrindinės saugyklos ir Meno leidinių fondų esančių Radastų g. 2 po 15 val. bus paruošti atsiėmimui K. Donelaičio g. 8 pastate kitą darbo dieną nuo 9 val.
Leidinių užsakytų į knygomatą (Radastų g. 2) atsiėmimas tik sulaukus SMS žinutės.
Šeštadieniais iš fondų esančių Radastų g. 2 leidiniai panaudai į namus neišduodami.

Leidinių išdavimo termino pratęsimas

Leidiniai išduodami panaudai tiksliai nurodant išdavimo laikotarpį (grąžinimo datą). Apie besibaigiantį (pasibaigusį) panaudos laikotarpį biblioteka informuoja el. paštu, kai skaitytojas yra nurodęs savo kontaktinį el. pašto adresą. Į namus išduotų leidinių naudojimosi terminas gali būti pratęsiamas 2 kartus (išskyrus atvejus, kai leidiniai yra labai paklausūs arba / ir kitų skaitytojų rezervuojami).
 
Savarankiškas leidinio panaudos termino pratęsimas vykdomas portale ibiblioteka.lt.
Instrukcija: https://kvb.lt/lt/apie-kataloga

Išduotų panaudai į namus leidinių naudojimosi terminus galima pratęsti bibliotekoje arba žemiau nurodytais kontaktais:

Leidinių grąžinimas

Leidinius, išduotus į namus iš bet kurio bibliotekos padalinio, galima grąžinti:

  • į bibliotekos padalinį, iš kurio išduotas leidinys;
  • leidinių išdavimo ir grąžinimo punkte K. Donelaičio g. 8, I a. fojė;
  • bet kuriuo metu leidinių grąžinimo savitarnos įrenginiais, esančiais prie įėjimo K. Donelaičio g. 8 ir šalia Radastų g. 2 pastato.

Leidinių grąžinimo vėlavimas

Nuo 2023 metų sausio 16 d. už laiku negrąžintus leidinius bus skaičiuojami delspinigiai. Delspinigių dydis – 0,03 Eur už vieną leidinį per vieną bibliotekos darbo dieną.

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.