Šis kūrinys buvo sukurtas remiantis istorijomis, kurias autorė girdėjo iš išgyvenusiųjų genocidą Baltijos žmonių.

Informuojame, kad rugpjūčio 15 dieną biblioteka nedirbs.

Šiandien rubrikoje „Modernizuotos bibliotekos link!“ dalijamės atnaujinamo bibliotekos eksterjero vaizdais. Per ilgą laiką nuo drėgmės ir šalčio susidėvėjęs fasadas vasaros metu buvo šiltinamas ir dengiamas plytų spalvą ir raštą atkartojančiomis natūraliomis medžiagomis, išlaikant pastato vizitine kortele tapusį raudonų plytų mūrą.

Jūsų patogumui jau nuo šiandien pradeda veikti knygomatas, stovintis prie bibliotekos K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2. Kviečiame užsisakyti norimus leidinius ir juos atsiimti Jums patogiausiame knygomate bet kuriuo jums patogiu paros metu.

Mažas, jaukus ir šiek tiek liūdnas miestelis. Ryški, griežta ir sudėtinga jo gyventoja Olivija Kiteridž, savo gyvenimu paliečianti ir visų miestelio gyventojų gyvenimus. Rašytoja Elizabeth Strout už knygą „Oliviją Kiteridž“ įvertinta Pulitzerio premija, knygą kaip vieną įsimintiniausių vadina tiek skaitytojai, tiek literatūros kritikai. Kokia šios knygos paslaptis?

Kauno apskrities viešoji biblioteka ir kavinė „Kultūra“, rugpjūčio 17 d. nuo 12.00 iki 20.00 val. kviečia į Ritos Vinčiūnaitės kūrybinių darbų parodą „viskas kartojasi“.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.