Su apmaudu pranešame, kad į bibliotekos Instagram paskyrą buvo įsilaužta, pakeisti prisijungimo duomenys, todėl nebeturime galimybės prie jos prisijungti. Tačiau tai dar ne viskas – programišiai pakeitė ir paskyros vardą, aprašymą, apsimeta oficialiu Instagram profiliu ir iš jo dabar siunčia žinutes su netikromis nuorodomis.

Birželio 30 d. 17.30 val. kviečiame į literatūrinę-muzikinę kompoziciją „Mylinčių širdžių monsinjoras“, skirtą kunigo Kazimiero Vasiliausko 100-osioms gimimo metinėms (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvė).

Kviečiame skaityti Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojos I. Dryžaitės rubriką #SkaitauNeTikSau, kurioje dalijamasi nuoširdžiais, atvirais atsiliepimais apie knygas ir pasaulį.

Besikeičiantys visuomenės poreikiai kuria biblioteką – kasdien naują, modernią ir kviečiančią domėtis. Ši vieta jau seniai nėra tik pastatas, kuriame įsikūrę bibliotekininkai išduoda knygas, valo dulkes ir prašo laikytis tylos. Šiandien Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojai ne tik aptarnauja skaitytojus, veda ekskursijas, bet ir organizuoja renginius, edukacijas, rašo projektus, konsultuoja kitas bibliotekas, atlieka tyrimus, analizuoja, moko, kuria, dalijasi informacija, ieško kūrybiškų sprendimų modernios visuomenės problemoms spręsti. 

Liepos 5 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į grafikės Vaivos Kovieraitės-Trumpės edukaciją „Transfer grafika“.

Kauno apskrities viešoji biblioteka liepos 4 dieną 17.30 val. kviečia į Gabrielės Samsukevičiūtės kūrybinių darbų parodos „Gyvastis“ atidarymą. Paroda veiks nuo liepos 4 dienos iki liepos 8 dienos.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.