2017 m. sausio 19 d., ketvirtadienį, 11 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.) uždaroma Kauno specialiosios mokyklos mokinių piešinių paroda, veiks kūrybinės dirbtuvės.

Kauno specialiojoje mokykloje mokosi judesio ir padėties bei kompleksinių sutrikimų turintys specialiųjų ugdymo poreikių vaikai. Tačiau savo kūrybiniais darbais jie įrodė, kad kurti gali ir žmonės su negalia. Menas visiems suteikia saviraiškos laisvę, padeda perteikti mintis, išgyvenimus, pomėgius ir dvasinius polėkius, žadina vaizduotę ir norą pažvelgti į save bei aplinkinį pasaulį naujai.

Renginio metu parodos organizatorė – Kauno specialiosios mokyklos dailės mokytoja dailininkė Gražvyda Andrijauskaitė su savo auklėtiniais pristatys parodoje eksponuojamus darbus ir pakvies visus ne tik pasigrožėti ypatinga kūryba, bet ir čia pat sukurti bendrą paveikslą. Kartu kurs ir savo idėjomis bei žiniomis dalinsis Kauno dailės gimnazijos 4 klasės moksleiviai ir mokytojos.

Nuoširdžiai kviečiame atvykti, pasigrožėti spalvinga paroda, pakalbėti apie kūrybą, jos iššūkius ir teikiamus džiaugsmus bei pažadinti dailininką savyje, įgyvendinant bendrą dailės projektą.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.