2017 m. sausio 17 d., antradienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) pristatoma Eugenijos Ivaškevičiūtės tapybos darbų paroda „Spalvų šėlsmas“.

Kaunietė menininkė Eugenija Ivaškevičiūtė jau nebeskaičiuoja, kiek personalinių ir grupinių parodų yra surengusi – tai jai nesvarbu. Nors baigė Lietuvos dailės institutą (dabar – Dailės akademija), tapyti pradėjo vėlai. Iki tol dirbo darbą, kuris, kaip menininkė pati teigia, nebuvo prie širdies, o atėjus tinkamam metui dailininkės prigimtis prasiveržė spalvomis ir vaizdiniais. Prieš pirmąją parodą per tris mėnesius dailininkė sukūrė net keturiasdešimt darbų. Tada buvo nesvarbu – diena ar naktis.

Dailininkei kurti padeda šviesa plačiąja prasme. „Žmogus turi šviesos. Ir jei jis nori, kad jos būtų daugiau, išreiškia tai paveiksluose“, – sako ji. Eugenija Ivaškevičiūtė energinga ir impulsyvi. Jos paveiksluose dominuoja abstrakčių formų, ryškios ar net degančių spalvų gėlės, kylančios iš autorės vaizduotės, kurios gali žmogų įkvėpti ar bent praskaidrinti nuotaiką. „Labai patinka pasinerti į fantazijos pasaulį. Mano vaizduotė atsispindi vaizduotės kūryboje. Dėkoju Dievui, kad į griežtas taisykles galiu įpinti savo jausmus. Taip turiningame pasaulyje noriu išlikti savimi. Tai mano tapybos išraiška“, – apie savo kūrybą kalba menininkė.

Menininkės E. Ivaškevičiūtės tapybos darbų paroda veiks iki vasario 13 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.