2017 m. sausio 26 d., ketvirtadienį, 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) kviečia į knygos „Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės“ pristatymą ir susitikimą su autore psichologe Aušra Kuriene.

Aušra Kurienė – Paramos vaikams centro įkūrėja ir vadovė, 35 metus konsultuojanti psichologė, Vilniaus universiteto Psichoterapijos studijų lektorė, 2013 m. apdovanota Žmogaus teisių šauklio premija.

Knyga „Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės“ – leidinys tėvams apie vaikų auginimą. Autorė sudėliojo žemėlapį, kad mes, tėvai, nepasiklystumėme, o nuklydę rastumėme kelią. Ar tenkinti visus dvimečio norus? Ar vesti vaiką į darželį? Ar leisti vaikui bijoti? Ar jis išgyvens mokykloje? Į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakoma ne pamokslaujant, o patariant, parodant problemos esmę.

„Nėra didžiausių tėvystės klaidų, nėra jokių septynių, devynių ar dvylikos patarimų, kaip reikėtų su vaikais elgtis. Santykiai yra kuriami ir atkuriami, vaikai yra labai gyvybingi. Visi vaikai nori užaugti gerais ir mylinčiais žmonėmis. Normalūs tėvai tikrai užaugins normalų žmogų – o kad kartais pikta, ima nuovargis ar nesiseka – tai normalu. Žmogus augina žmogų, ne robotas robotą. Nėra tokio dalyko kaip gyvenimas be klaidos – nėra. Gyvenimas yra visoks. Man norisi atgaivinti mamų instinktus. Pagalvokite, kas jus daro laimingą, ir gyvenkite savo autentišką gyvenimą“, – portalui www.miestomamos.lt apie auklėjimą pasakojo Aušra Kurienė.

Mielai kviečiame į susitikimą visus esamus ir būsimus tėvus, kurie nori atrasti atsakymus į svarbiausius tėvystės klausimus. Įėjimas nemokamas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.