2016 m. gruodžio 15 d., ketvirtadienį, 16.30 val. kviečiame susitikti Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.), kur dar kartą bandysime atskleisti savo kūrybinius įgūdžius dirbtuvėse „Piešimas ant akmenų“. Lapkričio mėnesį rengtos dirbtuvėlės sulaukė didelio susidomėjimo, todėl kviečiame į papildomą užsiėmimą.

Sakote, kad piešimas – tai ne jums skirtas užsiėmimas? Manote, kad neturite nė menkiausios kūrybinės „gyslelės“? O ar kada nors bandėte piešti ant akmenų?! Nustebsite, kiek vis dėlto talento dar neatskleidėte. Piešimas ant akmenų garantuos smagų vakarą, leis atsipalaiduoti, išlaisvins kūrybingumą. Tai tarsi savotiška mankšta jūsų vaizduotei. Užsiėmimas gali tapti ir praktiškai naudingu ruošiantis didžiosioms metų šventėms – galbūt kils originalių idėjų, kaip spalvingais akmenėliais paįvairinti dovanas artimiesiems ar dekoruoti šventinį stalą bei namus.

Šiose dirbtuvėlėse gali dalyvauti visi norintieji – nei amžius, nei meniniai sugebėjimai nėra ribojami. Užsiėmimo metu gausite visas reikalingas priemones – piešinių šablonus (jeigu reikės), dažus, teptukus. Tereikia atsinešti savo akmenėlių. Praktiniais patarimais ir idėjomis dalinsis Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rasa Šukevičienė. Dirbtuvės nemokamos. Laukiame visų!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.