Komandinis literatūrinis protų mūšis „Europrotai“

Gegužės 25 d. 17.30 val. KAVB knygų klubas kartu su Europe Direct centru kviečia išbandyti savo jėgas literatūriniuose komandiniuose protų mūšiuose! Literatūriniai „Europrotai“ leis jums patiems įvertinti, ką žinote apie Europos šalių rašytojus ir jų knygas. Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą.

Žaidimo taisyklės:

1. Turnyre gali žaisti tik užregistruotos komandos. Registruojantis reikia nurodyti komandos pavadinimą ir komandos narių skaičių.

2. Komandą sudaro nuo 4 iki 6 žmonių. Jei komandoje daugiau nei 6 nariai, už kiekvieną papildomą narį iš komandos bendros taškų sumos minusuojama po 1 tašką.

3. Už teisingą atsakymą į vieną klausimą komanda gauna 1 tašką. Už pusę teisingo atsakymo komanda gauna 0,5 taško. Už neteisingą atsakymą komanda taškų negauna.

4. Turnyrą laimi ta komanda, kuri surenka daugiausiai taškų. Jei dvi ar daugiau komandų surenka vienodai taškų, aukštesnę vietą užima paskutiniame ture geriau pasirodžiusi komanda. Jei komandos paskutiniame etape surinko vienodai taškų, tuomet aukštesnę vietą užima komanda, surinkusi daugiau taškų priešpaskutiniame turnyre ir taip toliau. Jei visų turų metų komandos surinko identišką kiekį taškų, metami burtai.

5. Žaidimo metu draudžiama atsakymams surasti naudotis telefonais ir kitomis ryšio priemonėmis, kompiuteriais, literatūra, papildomais užrašais, nusižiūrėti nuo kitų komandų. Šią taisyklę pažeidusi komanda žaidimo vedėjo sprendimu gali būti diskvalifikuota iš turnyro.

6. Žaidimo vedėjas visada teisus.

7. Jei žaidimo vedėjas neteisus, žiūrėkite taisyklę nr. 8.

Literatūrinio žaidimo eiga:

Turnyras sudarytas iš 3 teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjas paskelbia turo temą ir garsiai paeiliui perskaito dešimt klausimų, kuriuos kiekviena komanda aptaria, sugalvoja tiksliausią ir logiškiausią atsakymą ir užrašo jį ant atsakymų lapelio. Vienam klausimui skiriama 1 minutė. Turo pabaigoje komanda lapelį atneša žaidimo vedėjui, kuris per trumpą pertraukėlę apibendrinęs atsakymus paskelbia rezultatus. Tai vyksta, kol paaiškėja turnyro nugalėtojai. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus 3 turus.

Būtina išankstinė registracija čia.

Data: gegužės 25 d., 17.30 val.

Vieta: Kauno apskrities viešoji biblioteka, III a. Renginių erdvė

Komandiniai protų mūšiai „Europrotai“, organizuojami Kauno Europe Direct centro, gyvuoja jau 13-uosius metus, kasmet surengiant 4 žaidimo vakarų turnyrą po 200 klausimų. Tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujų žinių norintiems įgauti žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuriame visi klausimai susiję su Europa.

 

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.