Tarptautinė Šuns diena bibliotekoje

Ar žinojote, jog nuo 2016 metų, Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva, balandžio 24-ąją minima Šuns diena? Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus paminėti ją kartu su Kauno gyvūnų gerovės namais ir LKD šunų elgsenos trenerių-specialistų sąjungos bei šunų dresūros mokyklos „Reksas“ treneriu Egidijumi Braziu.

Bendraudami tarpusavyje šuo ir žmogus gauna dozę oksitocino, dar vadinamo laimės hormonu. Jeigu kiekvieną dieną žiūrite į šunis ir juos myluojate – gyvensite ilgiau nei tie, kuriems nereikia kiekvieną dieną po kelis kartus nuo savo drabužių valyti šuns plaukų, teigia mokslininkai.

Tad kviečiame visus balandžio 24 d., pirmadienį, apsilankyti bibliotekoje su šuniuku arba dalyvauti veiklose:

Nemokama paskaita apie šuns elgesį

Balandžio 24 d. 10 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Renginių erdvėje (K. Donelaičio g. 8) vyks edukacinė paskaita apie šuns elgesį su šunų dresūros treneriu Egidijumi Braziu. Kalbėsimės apie tai, ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant šunį, apie šuns socializaciją, apie vaikų elgesį su augintiniu ir t. t.

Prisidėkime prie gyvūnų gerovės

Balandžio 24 d. 10–19 val. bibliotekos savanoriai rinks maistą ir priemones Kauno gyvūnų gerovės namų prieglaudai „Nojus“.

Galite atnešti:

  • sauso ir konservuoto „super premium“ klasės maisto;
  • nereikalingų užklotų, pledų ir pan. 

86934494 168498007931104 786856163453960192 n1

Konkursas, kurio metu galite laimėti 50 eurų dovanų kuponą

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje su šuneliu ir dalyvauti nuotraukų konkurse „Mėgstamiausia mano šuns knyga“. Nufotografuokite savo augintinį bibliotekoje ir iki balandžio 25 dienos atsiųskite nuotrauką el. paštu [email protected]. Laiške nurodykite gyvūno vardą, amžių ir knygą, kuri labai patiktų jūsų augintiniui, jei jis mokėtų skaityti. Balandžio 25-ąją nuotraukos bus sukeltos į bibliotekos Facebook paskyrą, ir iki gegužės 9 d. daugiausiai patiktukų sulaukusios fotografijos autoriui atiteks 50 eurų vertės dovanų kuponas PET STORE veterinarijos vaistinėje ir prekių gyvūnams parduotuvėje.

Pet Store Logo 01

PET STORE Facebook paskyra

PET STORE Instagram paskyra

Ši diena skirta keisti visuomenės požiūrį į šunis pabrėžiant, kad meilė – tai pirmiausia atsakomybė. Priėmę šunį į savo namus tampame už jį atsakingi – privalome juo rūpintis. Tuo pat metu bendravimas su mūsų keturkojais draugais pasižymi gydomuoju poveikiu. Tad ateikite ir galbūt Jūsų augintinis kam nors taps didžiausiu dienos džiaugsmu.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.