Indrės Beinartės knygos „Eido vasara“ pristatymas

Balandžio 27 d., ketvirtadienį, 15.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje pristatysime Indrės Beinartės knygą „Eido vasara“.

Indrė Beinartė – debiutuojanti rašytoja. Pačios autorės iliustruotoje knygelėje kalbama apie svarbias žmogiškąsias vertybes: užuojautą, pagarbą gamtai ir kiekvienai gyvai būtybei, mokėjimą priimti gyvenimą tokį, koks jis yra, gebėjimą džiaugtis akimirka bei nematerialiais dalykais.

Eidas pirmą kartą vasaros atostogas praleidžia pas močiutę mažame kalnų kaimelyje. Iš pradžių jam ten nuobodoka. Bet vėliau, įsitaisęs buivolui ant nugaros, jis leidžiasi tyrinėti nepaprasto grožio apylinkių, semiasi neįkainojamos išminties iš šimtamečio senolio ir išmoksta į kasdienes situacijas žvelgti kiek kitaip.

Renginio metu su rašytoja kalbėsime apie tai, kaip gimė ši nuostabi, Rytais dvelkianti knyga, aptarsime rytietišką tapybą, bus galima įsigyti leidinį. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Renginys vyks K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvėje.

Renginys yra VDU Azijos savaitės dalis.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.