Pristatomasis naujos bibliotekos tinklalaidės „Planas B: literatūra į namus“ renginys

Nemėgsti skaityti? Dievini skaitymą? Šioje diskusijoje bus vietos visoms perspektyvoms!

Balandžio 13 d. 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia (ne)skaitymo entuziastus atviram pokalbiui apie tai, kodėl mums gera skaityti ir kokias nuoskaudas apie skaitymą galbūt vis dar nešiojamės savyje nuo mokyklos laikų.

Tai pristatomasis naujos bibliotekos tinklalaidės „Planas B: literatūra į namus“ renginys, kuriame nagrinėsime skaitymą iš įvairių perspektyvų – išgirsime rašytojos / skaitytojos, bibliotekos atstovės bei (ne)skaitytojo perspektyvas, aptarsime tinklalaidžių galimybes, kuo unikali bus ši naujoji tinklalaidė ir pasigarsinsime literatūrą savyje.

Junkis naują skaitymo perspektyvą ir prisijunk prie savos kompanijos!

Renginio dalyviai: policijos pareigūnas, stovyklų jaunimui vadovas Dalius Mackela, tekstų autorius, kultūrinės veiklos organizatorius Algirdas Šapoka, kultūrinės veiklos organizatorė Kristina Vainiūtė.

Renginys vyks Lietuvos švietimo istorijos muziejuje adresu Vytauto pr. 52. Renginys nemokamas. Būtina išankstinė registracija į renginį, vietų skaičius ribotas.

Registracija į renginį čia arba telefonu (8-37) 32 43 09.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

Apie projektą:

Šiais metais Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vykdomo projekto „Planas B:literatūra į namus“ tikslas –  sukurti bibliotekos tinklalaidę, stiprinančią teigiamą skaitymo vertę, tampančią inovatyviu būdu paskatinti skaitymą ir papildoma pagalba mokiniams mokantis suprasti ir analizuoti knygą. Vienos tinklalaidės metu vyks moderuojama diskusija tarp dviejų dalyvių, priimančių iššūkį perskaityti vieną knygą per mėnesį ir pasidalinti įspūdžiais apie skaitymo procesą.

Projektą „Planas B: literatūra į namus“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Projekto partneris: Lietuvos švietimo istorijos muziejus

Daugiau apie projektą čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.