Dainuojamoji poezija tarp knygų su Emilija Statinaite ir Gintare Baueryte

Gruodžio 16 d. 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8) kviečia visus į šviesų, lengvą, įkvepiantį, muzikos bei poezijos kupiną vakarą tarp knygų. Abi merginos – nuolatinės dainuojamosios poezijos festivalių dalyvės, o Emilija – Sauliaus Mykolaičio premijos laureatė.

Gylio ir sodrumo renginiui pridės poezijos entuziastas Vytenis Matula. Istorikas ir būsimasis literatūrologas, kartu su merginomis, dalysis juos įkvėpusiais tekstais.

Svarbu paklausti garsiai, kokia poezija yra reikšminga ir įgalinanti šiandienos jaunąją kartą? Iš tiesų, tai juk nedidelis stebuklas, jog jie vis dar ja dega.

Daugiau apie merginų kūrybą

Emilija ir Gintarė dalijasi, jog ,,susipažino muzikavimo dėka ir jau ne vienerius metus būtent muzikos vedinos per gyvenimą eina. Dainomis kalba apie asmeniškai rūpimus dalykus, apie tekančio gyvenimo pastebėjimus ir viena kitos kūryboje daug kam girdėdamos prijaučia. Gintarė kuria autorines dainas, taip pat dainas poetų tekstais ir klausytojus kviečia įjungti vaizduotę bei kartu panirti į šviesią nostalgiją. Emilija dažniausiai įdainuoja eiles, o muzika nori kurti erdvę, į kurią galėtume visi kartu panirti tarsi povandeniniu laivu į jūros dugną apžiūrėti koralų. Jautriam pasidalijimui žvilgsniais – štai, kam skirtas ateinantis koncertas!“

Merginų galite paklaustyti čia ir čia.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.