Edukacija „Studentų mainai: galimybės ir patirtis“

Lapkričio 16 d. 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į edukaciją „Studentų mainai: galimybės ir patirtis“.

Edukacijos metu bibliotekos savanorės – Ana iš Gruzijos ir Mayuko iš Japonijos pasidalins svarbiomis pamokomis, kurias išmoko būdamos mainų studentės. Aptarsime, į ką reikia atkreipti dėmesį keliaujant mokytis į užsienio universitetą, kokių atsargumo priemonių patartina imtis ir kokioms patirtims turėtum būti pasiruošęs. Galiausiai papasakos apie mainų galimybes studentams. Edukacijos dalyviai bus kviečiami pasidalinti savo patirtimis, įgyti naujų žinių, susirasti naujų draugų.

 

Apie Ana ir Mayuko:

Ana yra iš Gruzijos, kur studijuoja Tbilisio valstybiniame universitete. Nuo rugpjūčio mėnesio ji studentė Vytauto Didžiojo universitete pagal dvišalių mainų programą. Ana studijuoja viešuosius ryšius 2022 metų rudens-žiemos semestrą.

Mayuko yra iš Japonijos ir studijuoja Akitos tarptautiniame universitete. Lietuvoje ji lankosi nuo sausio mėnesio ir jau beveik metus yra dvišalių mainų studentė Vytauto Didžiojo universitete. Ji studijuoja socialinius mokslus.

Maloniai kviečiame vietinius ir tarptautinius studentus prisijungti prie šio susitikimo, pasidalinti patirtimis, užduoti klausimų ir susirasti naujų draugų! :)

Edukacija vyks Donelaičio g. 8, Edukacijų erdvė, 201 kab.

Registracijos formą rasite čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.