Kovo 18 d. 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Donelaičio g. 8, Renginių salė) vyks Ellos Sakalauskienės paskaita „Įstrigę laike arba skrydis virš tuščio ne gegutės lizdo. Atviri pašnekesiai su vidutinio amžiaus moterimi“.

  Daugeliui moterų vidutinis amžius yra laikas, kai keičiasi santykiai, lūkesčiai ir vaidmenys. Renginio metu nagrinėsime, kaip gyvenimo kokybę bei savivertę lemia fiziologinio senėjimo bruožai, jaunystės kultas, jau suaugę vaikai ir sukurtų santykių išbandymai, mokysimės susidomėti savimi iš naujo bei kelsime vieną svarbiausių klausimų, kurį galime užduoti sau – ar aš jau esu aš?

Ella Sakalauskienė – Dailės akademijos, medicinos ir grožio terapijos mokslus baigusi autorinių technikų ir metodikų kūrėja, tarptautinė lektorė. Prieš daugiau nei 20 metų pradėjusi veiklą grožio srityje, E. Sakalauskienė yra viena ryškiausių savo srities profesionalių, per pastaruosius ketverius metus vedusi mokymus net 64 pasaulio valstybėse. Šioje paskaitoje lektorė užmegs atvirą pašnekesį su vidutinio amžiaus moterimis, paliečiant jautrias temas ir keliant klausimą – ar tikrai jau viskas realizuota?

Maloniai kviečiame!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.