Vasara baigiasi rudenį, bet rudenį nesigaigia susitikimai su skaitančiais, o tik įsibėgėja. Vasarą šiltai ir jaukiai bibliotekos kiemelyje praėjusius „Literatūrinius priešpiečius“ su skaitančiais bendraminčiais keičia naujasis „KAVB knygų klubo 2023 / 2024 sezonas: Knygų kelionės į nežinomus pasaulius“.

Kviečiame į ekskursiją „Pasivaikščiojimas po istorinę V. Putvinskio gatvę“, kurios metu bus pristatyta V. Putvinskio gatvės istorija, aptariami daugelis šioje gatvėje stovinčių pastatų, paminimi joje gyvenę žymūs žmonės, pasidalinama kauniečių atsiminimais apie šią gatvę.

Ar jus domina strateginiai stalo žaidimai? O galbūt loginio mąstymo? O žaidimai, reikalaujantys greitos reakcijos ir susikaupimo? Jei taip, kviečiame visus užsukti į Kauno apskrities viešąją biblioteką ir praleisti trečiadienio vakarą žaidžiant stalo žaidimus! Žaisime  Dixit, Kelionė po Europą, Poezija, Tako, Katė, Ožka, Sūris, Pica ir daug kitų žaidimų.

Rugsėjo 19 d., antradienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvėje) vyks monografijos „Kalbininkas Albertas Ružė: gyvenimo morfologija ir sintaksė“ sutiktuvės. Renginyje dalyvaus monografijos autorės – Vilniaus universiteto mokslininkės doc. dr. Rita Baranauskienė, doc. dr. Ilona Mickienė.

GRUPĖ PILNA. Ekskursijoje „Po architekto Vytauto Landsbergio Kauną pasidairius“ pasivaikščiosime po Laikinąją sostinę tokią, kokią ją įsivaizdavo ir bandė kurti vienas žymiausių Kauno architektų. Šiuo pasivaikščiojimu, skirtu specialiai V. Landsbergio projektuotiems ar rekonstruotiems namams tarpukario Kaune, siekiame atkreipti dėmesį, kiek daug ir kokių įsimintinų objektų galime sieti su šio talentingo, Romoje mokslus baigusio architekto vardu.

GRUPĖ PILNA. Rugsėjo 14 d. 18 val. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25) vyks Europos paveldo dienų 2023 renginys „Art Nouveau pėdsakais Kaune“.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.