Vasaros galerija. Gerdos Šlenevos kūrybos darbų paroda „Išvydę dienos šviesą“ Knygyno „Kolibris“ fotografijos autorius Arvydas Čiukšys

Birželio 20–27 dienomis knygyne „Kolibris“ bus eksponuojama Gerdos Šlenevos kūrybos darbų paroda „Išvydę dienos šviesą“. Yra žmonės, kurie negali nekurti, o vienas iš jų – Gerda.

Štai, kaip ji pati save pristato: „Sveiki mielieji! Esu Gerda, viena iš Vasaros galerijos dalyvių. Kūryba – vienas iš pagrindinių man žavesį keliančių dalykų. Šis pašaukimas mane seka gan ilgus metus – nuo mažens, kuomet pirmoji aistra buvo žaislų perteikimas pieštukais ant popieriaus lapo. Tačiau augant, vis labiau atsirado noro įamžinti akimirkas (fotografuoti) bei kurti koliažus. Tad mano kūryba yra mišri. Juostiniu fotoaparatu stengiamasi perteikti žmonių emocijas, jų grožį, o tapybos darbais bei koliažais – visas mano mintis ir idėjas, kas yra pateikiama visuomenei.“

Kviečiame apsilankyti!

Parodą apžiūrėti galite knygyno „Kolibris“ darbo laiku:

I–V 10.00–18.00 val.

VI 12.00–16.00 val.

Pakalbink menininkę knygyne:

Birželio 23 d., penktadienis, 16.00–17.00 val.

___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!

 

Knygyno „Kolibris“ fotografijos autorius Arvydas Čiukšys


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.