Vasaros galerija. Aurėjos Jucevičiūtės kūrybos darbų paroda „Kunigaikščių giesmės“

Birželio 20–27 dienomis leiskite sau pakeliauti po praeitį, nes Kauno kino centre „Romuva“ bus eksponuojama menininkės Aurėjos Jucevičiūtės kūrybos darbų paroda „Kunigaikščių giesmės“.

Aurėjos kūryboje susipina etnografija, religija, pasakų motyvai, abstrakcija įkvėpta muzikos, dievybių portretai. Naudojama mišri technika: nuo afotografinių koliažų, video meno, tapybos, jungiama tradicinė grafika su skaitmenine. Kūryboje galima įžvelgti kunigaikščių epochos stilistinių bruožų, vaizduojamų simbolių, kurie jungiasi modernia abtrakčia forma.

Kviečiame!

Aurėja Jucevičiūtė – lietuvių dizainerė, iliustratorė, tarpdisciplininio meno kūrėja baigusi grafinio dizaino bakalauro ir magistratūros studijas Vilniaus dailės akademijoje Kauno fakultete. Autorės portfolio platus: nuo skaitmeninių konceptualių projektų, kinetikos iki tradicinio meno kūrinių, nuo fantastinių iliustracijų su aliuzija į etnografiją iki abstrakčių filosofinių muzikos vizualizacijų.

Parodą apžiūrėti galite Kauno kino centro „Romuva“ darbo laiku. Daugiau informacijos:
https://kvb.lt/ ir https://kcromuva.lt/
___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.