Vasaros galerija. Justino Stonkaus fotografijų paroda „Vyrai atsiveria“

Birželio 15–22 dienomis Justinas Stonkus kviečia kartu ieškoti tikrojo vyriškumo ir pažvelgti į vyrus nestereotipiniu žvilgsniu. Jo fotografijų ciklas „Vyrai atsiveria“ yra būtent apie tai. „Poreikį kurti šį projektą paskatino ir mano asmeninės patirtys, susijusios su vyriškumo paieškomis: augdamas neturėjau vyriško pavyzdžio, autoriteto, tėvo, į kurį būčiau norėjęs lygiuotis. Didžioji dalis vaikystėje mane supusių vyrų turėjo problemų su įvairiomis priklausomybėmis. Dar būdamas vaiku svarsčiau, kodėl vyras gali būti viršesnis nei moteris ir kodėl moteris turėdavo tylėti ir likti „savo vietoje“ vyrui paliepus.“ – savo patirtimis ir mintimis apie parodą dalijasi Justinas.

Paroda bus eksponuojama Tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ (Parodos g. 22).

Pakalbink fotografą! Pirmadienį, birželio 19 dieną nuo 17.00 iki 18.00 val. bus galima susitikti su menininku. Kviečiame!

Parodą apžiūrėti galite tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijos „Redhill Studio“ darbo laiku:

I–IV 12.00–18.00 val.

V 12.00–17.00 val.
___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.