Vasaros galerija. Austėjos Valatkaitės-Ojo tapybos darbų parodos „Jūra“ ir „Romantiška kelionė“. Knygyno „Kolibris“ fotografijos autorius Arvydas Čiukšys

Birželio 12–19 dienomis kviečiame apsilankyti net dviejose Austėjos Valatkaitės-Ojo tapybos darbų parodose „Jūra“ ir „Romantiška kelionė“, kurios bus eksponuojamos knygyne „Kolibris“.

Pradedančioji moteriškų drabužių ir interjero dekoro kūrėja Austėja pristato save ir parodas: „Kūrybą mėgstu ir darbe, ir gyvenime. Liejimo technikos kolekcijoje „Jūra“ matyti jūros bangų variacija įkvėpta artėjančios vasaros. Aliejiniais dažais tapytoje kolekcijoje „Romantiška kelionė“ matyti įspūdžiai iš vienos akimirkų žiemos atostogų metu, apsilankymo prie Komo ežero.“ Austėjai tapyboje labai svarbios spalvos, nes jas tapatina su spalvomis gyvenime: etapais, situacijomis, rutina, nuotaikomis, prisiminimais: „Tapydama abi kolekcijas nusikėliau 120 proc. į vaikystę <...> Čia ir vaizdas, ir kvapai, ir nuoseklūs sutapimai ir ženklai”.

Parodą apžiūrėti galite knygyno „Kolibris“ darbo laiku:

I–V 10.00–18.00 val.

VI 12.00–16.00 val.

Pakalbink tapytoją knygyne:

Birželio 12 d., pirmadienis, 11.00–13.00 val.

Birželio 15 d., ketvirtadienis, 17.00–20.00 val.

Birželio 19 d., pirmadienis, 16.00–17.30 val.
___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!

 

Knygyno „Kolibris“ fotografijos autorius Arvydas Čiukšys.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.