Vasaros galerija. Justino Stonkaus ir Armino Dastiko parodos

Birželio 7–14 dienomis kviečiame apsilankyti net dviejose parodose, kurios bus eksponuojamos Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje (įėjimas iš Lydos g. pusės). Justinas Stonkus pristato fotografijų parodą „Vyrai atsiveria“, o Arminas Dastikas kviečia apžiūrėti parodą „Esu tai, kas nematoma...“.

Birželio 7 – pirmąją parodos dieną – kviesime ne tik apsilankyti parodose, bet ir sudalyvauti kūrybos ir meno susitikime „fenoMenas“, kuris vyks bibliotekos kiemelyje 18.00 val. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Justino Stonkaus fotografijų paroda „Vyrai atsiveria“

Justinas Stonkus kviečia kartu ieškoti tikrojo vyriškumo ir pažvelgti į vyrus nestereotipiniu žvilgsniu. Jo fotografijų ciklas „Vyrai atsiveria“ yra būtent apie tai. „Poreikį kurti šį projektą paskatino ir mano asmeninės patirtys, susijusios su vyriškumo paieškomis: augdamas neturėjau vyriško pavyzdžio, autoriteto, tėvo, į kurį būčiau norėjęs lygiuotis. Didžioji dalis vaikystėje mane supusių vyrų turėjo problemų su įvairiomis priklausomybėmis. Dar būdamas vaiku svarsčiau, kodėl vyras gali būti viršesnis nei moteris ir kodėl moteris turėdavo tylėti ir likti „savo vietoje“ vyrui paliepus.“ – savo patirtimis ir mintimis apie parodą dalijasi Justinas.

Armino Dastiko kūrybos paroda „Esu tai, kas nematoma…“

Armino kūryba susideda iš grafikos ir abstrakčių formų, meninių eksperimentų bei kūrybinių ieškojimų: „Esu tobulos linijos šalininkas, patinka ne vien grafika, bet ir „linksmi“ dizainai. Kurdamas individualiai bandau suvokti ne tik tai, ko reikia žmogui, bet ir tai, koks tas žmogus, kokie troškimai, mėgstamos spalvos, daug analizuoju, filtruoju per save ir pateikiu. Niekada nežinau, koks bus galutinis variantas, sužinau tik proceso metu.“

Su Armino Dastiko kūryba plačiau susipažinti galite: https://www.behance.net/Rockncolors


Parodas apžiūrėti galite bibliotekos darbo laiku: I–V 10.00–18.00 val.

___

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Šiemet Vasaros galerija keliaus po Kauną ir belsis į įvairių kultūros, meno, verslo organizacijų duris. Kviesime apsilankyti Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje, Kauno kino centre „Romuva“, knygyne „Kolibris“, tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijoje „Redhill Studio“ bei kavinėje „Kiemas“.

Laukia šilumos, pažinimo ir naujų kūrybinių atradimų kupina vasara – leiskis į ją kartu su Vasaros galerija!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.