Kauno apskrities viešoji biblioteka ir kavinė „Kultūra“ birželio 8 d. kviečia į Emilijos Šileikaitės tapybos darbų parodą „Kaukės“.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos trečius metus iš eilės organizuojama „Vasaros galerija“ šiais metais vėl leidžiasi kavinėje „Kultūra“! Kūrėjai čia turi platesnę auditoriją, o meno mylėtojai čia pat gali paplepėti su darbų autoriais ir atsigaivinti šaltu gėrimu! Pagrindinė „Vasaros galerijos“ idėja rengti vienos dienos parodas arba renginius, kuriuose menininkai gali pristatyti savo kūrybą.

Emilija dalijasi: „Esu Emilija Šileikaitė, šiuo metu studijuoju dailės kūrinių konservavimą ir restauravimą, o tapymo darbais užsiimu jau kelis metus. Šioje savo tapybos darbų parodoje kalbu apie žmonių kaukes. Kadangi savo darbus kuriu per siurrealizmo prizmę, perteikti savo mintį bei idėją nėra tam tikrų ribų. Įprastai galvoje įsivaizduoju asmens emociją, tačiau ją perteikiu vaizduojant tą būseną atitinkantį gyvūną. Dėl šios priežasties mano darbuose kaukės yra patys gyvūnai, kurie maskuoja paslėptus žmogaus išgyvenimus.

Vasaros galerija yra viena iš projekto „Erdvė reikštis“ dalių. Šį projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.Vasaros galerija yra viena iš projekto „Erdvė reikštis“ dalių. Šį projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

LTK Logotipas1


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.