Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) nuo rugpjūčio 31 d. iki rugsėjo 14 d. bus eksponuojama senovės rytų medicinos profesoriaus, LTMA akademiko, aukščiausios kategorijos gydytojo, alpinisto ir keliautojo Dr. Alfredo Zorio paroda „Kelionės į kalnus“.

„Visais laikais žmones traukė kalnai, tiek noras juos pažinti, tiek troškimas save išbandyti tame mįslingame ir paslaptingame spindinčių viršukalnių pasaulyje. Visur kalnai buvo išminčių, filosofų apmąstymų vieta.

Trauka kelionėms ir kalnams atsiradusi jaunystėje nepaleidžia iki šiol. Gal todėl, kad geriausiai grūdina ir lavina kūną, skaidrina ir švarina protą, praplečia pasaulio pažinimą. Pasigalinėjęs su įvairiausiomis stichijomis, dideliu aukščiu, atšiauriu klimatu, didžiuliu fiziniu kūno apkrovimu, grįžti į namus dvasiškai pailsėjęs ir sustiprėjęs.

Daugelis parodos fotografijų darytos iš skaidrių. Tuo metu, kai pradėjau fotografuoti populiariausios buvo spalvotos fotojuostos, todėl fotografijose yra savitų spalvų ir ryškumo, kalnų vaizdams pridedančio mįslingo grožio. Tikiuosi pavyko užfiksuoti alpinisto galvoje, po visos dienos kopimo, klajojantį vaizdinį,“ – taip parodą pristato autorius.

Maloniai kviečiame apžiūrėti parodą!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.