Liepos 14 dieną 17 valandą, Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į fortepijono koncertą: „Rytis Nevadomskis gyvai (Pirmasis koncertas)“.

Prieš septynerius metus kūrybinį kelią pradėjęs Rytis visuomet svajojo gyvai pasidalinti savo kūrybos elementais su klausytojais, kurie atvira širdimi  įsileistų jo kuriamus muzikinius kūrinius ir priimtų į savo vidų tai, ką perteikia jo kūriniai.

Rytis dalijasi: „Visą gyvenimą mylėjau muziką, nuo pat mažumės. Kūryba man buvo toks natūralus dalykas, tai lyg antroji kalba, kuri man padeda išreikšti tai, ko neretai negaliu išreikšti žodžiais.“

Rytis muziką dažnai traktuoja kaip tam tikrą vietą, skirtą apmąstymams, todėl į natų dėliojimą žiūri kaip į architektūrinį erdvinį projektą, kuriame atsidūręs klausytojas gali iš šalies peržvelgti į savo vidinius išgyvenimus, vaikystėje patirtas traumas, svajingus širdį užpildančius prisiminimus ar tai, kas jam tuo metu yra reikšminga tarytum į kokį eksponatą. „Paimdamas už rankos“ klausytoją, perveda jį per visą emocinių spalvų spektrą, taip padėdamas jam geriau išjausti jas, suprasti jų svarbą, atsiradimo priežastį ir jo paties pasirinkimų tėkmę.

Jo kuriamai muzikai yra būdingas melancholiškumas, minimalizmas, pasikartojantys motyvai, lengvumas ir intensyvumas.

Koncerto trukmė: 45 min.

Koncerto vieta: Renginių salė (K. Donelaičio g. 8).

Kviečiame pasiklausyti! :)

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.