Bibliotekos skaitytojai ir toliau kviečiami naudotis NAXOS Music Library – išsamia muzikos duomenų baze, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai, kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynas, operų apžvalgos ir libretai bei kita informacija.

NAXOS Music Library yra gerokai daugiau nei du milijonai garso takelių – šis kiekis atitinka daugiau nei 170 000 kompaktinių plokštelių. Duomenų bazėje gausu muzikos edukacijos išteklių – pateikiama informacija ir mokomoji medžiaga apie žymiausius kompozitorius ir atlikėjus nuo baroko iki XX amžiaus. Apie interaktyvius muzikos kursus Australijoje, Kanadoje, Airijoje, Pietų Korėjoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV rasite specialiame studijų vadove (Study Guide). Vaikams skirtoje skiltyje (Junior Section) sužinosite įdomių faktų apie didžiuosius kompozitorius, orkestro instrumentus, ir net, kaip skaityti muziką. Savo mėgstamų kūrinių ne tik galite klausytis, bet ir susikurti grojaraštį arba pasinaudoti jau sudarytais teminiais sąrašais (Playlists).

Vienu metu duomenų baze naudotis gali iki 6 vartotojų, tad baigę darbą, nepamirškite paspausti raudoną mygtuką Log-Out puslapio viršuje.

Duomenų baze kviečiame naudotis visose bibliotekos kompiuterinėse darbo vietose su interneto prieiga. Vartotojus, pageidaujančius duomenų baze naudotis ne bibliotekoje, prašome kreiptis el. paštu [email protected] (laiške nurodykite savo vardą, pavardę, KAVB vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Jums bus išsiųsta prisijungimo instrukcija. Daugiau informacijos apie Kauno apskrities viešosios bibliotekos prenumeruojamas bei terminuotos prieigos duomenų bazes galite rasti čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.