Spalio 21–25 d. 11 val. laukiame Jūsų teminės akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ renginiuose (Radastų g. 2, 314, Mokymo centras). Jaukioje aplinkoje kartu su bendraminčiais galėsite stebėti tiesiogines vaizdo transliacijas iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos.

 

 

Programa:

Spalio 21 d. Technologijų vitaminai. Kokia e. recepto nauda Jums? Kur ieškoti patikimos informacijos apie Lietuvoje registruotus  ir kompensuojamus vaistus. Technologijų pagalba ir nauda sportuojant.

Spalio 22 d. Pats sau gidas. Keliauti galima patogiai ir pigiai! Kviečiame kartu su transliacijos dalyviais planuoti keliones Lietuvoje ir užsienyje. Sužinosite, kaip naudojant technologijas planuoti keliones viešuoju transportu, nuosavu automobiliu ar lėktuvu, kaip rasti viešbučius,  lankytinus objektus ar pramogas žemėlapyje.

Spalio 23 d. Bankas tavo delne. Šiandien bankas telpa telefone, o asmeninis biudžetas – mokėjimo kortelėje. Kaip įgyti pasitikėjimo ir pradėti naudotis šiais įrankiais? Transliacijos metu Lietuvos bankų asociacijos ir finansų ekspertai pasidalys paprastais ir praktiškais patarimais, kaip tvarkyti savo pinigus moderniai ir saugiai.

Spalio 24 d. Bendravimo mados. Ar prisimenate savo pirmąjį kvietimą į pasimatymą? O ar žinote, kaip tai vyksta šiandien? Transliacijos metu aptarsime šiuolaikinius skaitmeninio bendravimo būdus, tendencijas. Dalysimės patarimais, kaip socialiniuose tinkluose bendrauti ne tik smagiai, bet ir saugiai, o transliacijos pabaigoje paskelbsime konkursą senjorams!

Spalio 25 d. Išmanusis daržas. Rudenį daržai ir sodai ruošiasi žiemos miegui, o Jūsų laukia daugybė užduočių, todėl geriausia jas sudėlioti prioritetine tvarka. Kaip paruošti sodą žiemai Jums patars dr. Algirdas Amšiejus. Neturite vietos daržui? Papasakosime, kaip internetas ir meilė daržui ar sodui sujungia bendruomenes.

Daugiau informacijos rasite paspaudę nuorodą >>>

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

ESFIVP 2014 2020 viesinimo logo 250 prisijungusi Lietuva logo 250


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.