Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ (toliau – projektas „Prisijungusi Lietuva“) ir Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia registruotis į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiesiems.

Gegužės mėn. kviečiame mokytis šiose mokymų programose:

  • Gegužės 6–7 d. 13–16 val. Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas.
Saugių slaptažodžių kūrimas. Saugus ir atsakingas bendravimas ir bendradarbiavimas el. paštu. Dokumentų laikymas, bendrinimas virtualiose duomenų saugyklose. Laiko planavimas su el. kalendoriais.
  • Gegužės 13–14 d. 13–16 val. Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis.
Saugus technologijų naudojimas. Skaitmeninių nuotraukų redagavimas, koliažai, skenavimas. Saugus ir atsakingas skaitmeninio turinio skelbimas ir dalijimasis internete.
  • Gegužės 20–21 d. 13–16 val. Bendruomenės TAU: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas.
Tekstinių dokumentų rengimas internete. Debesų kompiuterija. Saugus ir atsakingas bendradarbiavimas.
  • Gegužės 23–24 d. 13–16 val. Bendruomenės TAU: būk aktyvus, unikalus ir verslus.
Interneto svetainių kūrimas. Įvairios svetainės, socialiniai tinklai. Saugus naršymas internete.
  • Gegužės 27–28 d. 13–16 val. Karjeros galimybės TAU: inovatyvus prisistatymas.
Prisistatymas; gyvenimo aprašymas (CV). El. dokumentų su lentelėmis ir vaizdais kūrimas,  redagavimas. Vaizdo įrašų kūrimas ir redagavimas. Pateikčių kūrimas.

Šie mokymai skirti asmenims, turintiems pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius. Kiekvienai temai skiriama 2 dienos po 3 val. Galima registruotis į visas mokymų temas arba pasirinktinai.

Birželio mėn. planuojami skaitmeninio raštingumo mokymai „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ pradedantiesiems, neturintiems darbo kompiuteriu ir internetu pagrindų. Mokymų trukmė 18 val.

Mokymų turinys:

  • Skaitmeniniai įrenginiai: kompiuteris, išmanusis telefonas, planšetė;
  • Darbas su skaitmeniniais dokumentais (failai, aplankai, failų tipai ir t. t.);
  • Interneto nauda: informacijos paieška, patikimumas; el. paštas; soc. tinklai; tiesioginis bendravimas ir dalijimasis informacija internetu; perku/parduodu internetu; el. bankininkystė; registracija pas gydytojus; kelionių ir atostogų planavimas; el. valdžios paslaugos;
  • Saugumas internete;
  • Elektroninių dokumentų rengimas.

Registruokitės į mokymus: telefonu (8 37) 32 42 54, el. paštu n.stonkiene@kvb.lt, atėję į Elektroninės informacijos skaityklą (321, III a.), Radastų g. 2, Kaunas.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

prisijungusi Lietuva logo     ESFIVP I 1 crop


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.