Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus rugsėjo mėnesį!

Ženkime į rudenį atnaujindami bei pagilindami kompiuterinio raštingumo žinias ir įgūdžius!

Rugsėjo 12 d. 14.00–16.00 val. Paieška KAVB el. kataloge ir prenumeruojamose duomenų bazėse bei kituose elektroniniuose šaltiniuose (Nuotoliniai)

Pristatysime leidinių užsakymo per portalą www.ibiblioteka.lt galimybes, vartotojo aplinkos nustatymus. Sužinosite, kaip užsisakyti, rezervuoti ar pratęsti leidinio skolinimosi laiką. Supažindinsime su KAVB prenumeruojamomis duomenų bazėmis, laisvos prieigos informacijos šaltiniais mokslui ir laisvalaikiui, sužinosite kaip jungtis prie bibliotekos prenumeruojamų užsienio mokslinių duomenų bazių iš namų ar savo išmaniaisiais įrenginiais.

Rugsėjo 14 d. 10.00–13.00 val. Išmok naudotis planšetiniu kompiuteriu (Auditoriniai). GRUPĖ PILNA, REGISTRACIJA SUSTABDYTA.

Mokymų metu dalyviai supažindinami su planšetinio kompiuterio sandara, veikimu, išbandomos filmavimo ir fotografavimo galimybės. Nuotraukų galerija; nuotraukų (failų) perkėlimas į kompiuterį iš planšetės. Praktiškai susipažinsite, kaip atsisiųsti bei naudotis mobiliosiomis programėlėmis. Naujienų, elektroninių knygų skaitymo programos ir formatai. Žemėlapių, viešojo transporto programėlės, kelionių gidai. Google vertėjas.

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai.

Registruotis galite:

• telefonu: (8 37) 32 42 59

• el. paštu: n.stonkiene@kvb.lt

Registracijos forma >>>

Auditoriniai mokymai vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje, K. Donelaičio g. 8, Kaunas.

Informaciją apie prisijungimą prie nuotolinių mokymų gausite prieš mokymus į registracijos metu nurodytą elektroninį paštą.

Kilus klausimų kreipkitės el. paštu n.stonkiene@kvb.lt.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.