Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus gegužės mėnesį

Vertingiausia savybė gyvenime – amžinai jaunas, nenuvargintas metų ir kas rytą vis atgimstantis žingeidumas. (R. Rolanas). Kviečiame nuolat tobulinti žinias skaitmeninio raštingumo mokymuose.

Skaitmeninės savaitės renginys. Kviečiame į nuotolinę transliaciją bibliotekoje:

Gegužės 4 d. 11 val. IT profesijos: kaip nepasiklysti pasirenkant?

Programuotojas, testuotojas, grafikos dizaineris, produkto vadovas – tai tik nedidelė dalis informacinių technologijų srities specialybių. IT specialistų poreikis nuolat auga tiek Lietuvos, tiek užsienio organizacijose, tačiau kaip suprasti, ar kiekvienas galime atrasti sau tinkamą IT profesiją ir kurią jos sritį rinktis? Transliacijos metu bus pristatyta IT profesijų įvairovė bei skirtingų jos sričių atstovai nuo testuotojo, programuotojo iki talentų specialistės, kuri pasidalins savo patirtimi ir darbo kasdienybe.

Transliacijos pranešėjai – „Omnisend“ atstovai Justina, Liudas ir Sergėjus. Transliaciją moderuos Lukas Keraitis.

Gegužės mėnesio mokymai

Gegužės 10 d. 13.30–15.00 val. Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas

Mokymai skirti norintiems tobulinti skaitmeninius įgūdžius, kad galėtų efektyviai naudoti šiuolaikines skaitmenines technologijas kasdieninėje ir profesinėje veikloje. Aptariamos tokios temos: el. kalendoriai ir laiko planavimas; saugus ir atsakingas bendravimas el. paštu; skambinimas internetu; kas yra internetinė tapatybė; slaptažodžių kūrimas.

Gegužės 12 d. 13.30–15.00 val. Tinklalaidės: ką ir kur klausyti?

Mokymų metu susipažinsite su tinklalaidės samprata, paieškos ir panaudojimo galimybėmis. Praktiškai išbandysime tinklalaidžių paieškos įrankį Google Podcast bei kitas sklaidos platformas. Pasiklausysime populiarių lietuviškų tinklalaidžių įvairiomis temomis.

Gegužės 16 d. 13.30–15.00 val. Paieška KAVB el. kataloge ir prenumeruojamose duomenų bazėse. NUOTOLINIAI

Mokymų metu dalyviai supažindinami su paieška KAVB elektroniniame kataloge bei prenumeruojamose duomenų bazėse bei laisvos prieigos elektroniniais šaltiniais. Sužinosite, kaip užsisakyti, rezervuoti ar pratęsti leidinio skolinimosi laiką, kaip jungtis prie bibliotekos prenumeruojamų užsienio mokslinių duomenų bazių iš namų ar savo išmaniaisiais įrenginiais.

 

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai.

Registruotis galite:

Prisijungimo nuorodą prie nuotolinių mokymų gausite nurodytu el. paštu likus vienai dienai iki mokymų.

Auditoriniai mokymai vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje, K. Donelaičio g. 8, Kaunas.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected].


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.