Kviečiame į sausio mėnesio skaitmeninio raštingumo mokymus!

Dar V. Hugo yra sakęs, jog „Žengdamas į priekį, mokslas nuolatos verčia niekais pats save“. Tad ir 2023 metais kviečiame jus pagilinti jau turimas žinias, bei atrasti naujas skaitmeninio raštingumo temas.

O anot Eschilo, „Išmintingas ne tas, kuris daug žino, o tas, kurio žinios naudingos“. Todėl Kauno apskrities viešosios bibliotekos andragogų komanda tikisi, jog bibliotekos organizuojami mokymai bus naudingi jums!

 

Vaizdaus turinio kūrimas su Canva: filmuko kūrimas. GRUPĖ SUFORMUOTA!

Sausio 25 d. 10.00–11.30 val.

Mokymų metu susipažinsite su nemokamo grafinio dizaino įrankio Canva aplinka ir kūrybos galimybėmis. Praktinio užsiėmimo metu kursime filmuką!

Grafinio paveiksliuko kūrimas su nemokama kūrybine programa. GRUPĖ SUFORMUOTA!

Sausio 26 d. 10.00–12.00 val.

Supažindinsime su nemokama kūrybine programa Adobe Creative Cloud Express. Parodysime, kaip sukurti grafinį paveiksliuką pagal šablono maketą, kaip įterpti ir redaguoti tekstą bei nuotraukas, kaip nuimti pagrindo foną ar keisti spalvas, taip pat – kaip pridėti įvairius efektus bei animuoti paveikslėlį.

 

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai.

Registruotis galite:

• telefonu: (8 37) 32 42 59

• el. paštu: [email protected]

Registracijos forma >>>

Mokymai vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje, K. Donelaičio g. 8, Kaunas.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected]


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.