Registracija sustabdyta – grupė pilna.

Kviečiame smagiems pokalbiams bibliotekos anglų kalbos klube!

Kauno apskrities viešoji biblioteka, vykdydama tarptautinį projektą „Creating a new meaning in language education for senior learners“, kartu su Anglų kalbos studija (AKS), kuria anglų kalbos klubą.

 
Kviečiame suaugusiuosius, vyresnio amžiaus žmones, kurie nori atnaujinti anglų kalbos žinias, patobulinti gebėjimą komunikuoti anglų kalba. Tikimės, jog šiame klube ne tik tobulinsime savo kalbėjimo įgūdžius, bet ir smagiai leisime laiką, susirasime bendraminčių, pailsėsime nuo kasdienybės ir drauge lauksime metų pabaigos švenčių, o po jų – vėl tęsime užsiėmimus. 
Kalbėsime jums aktualiomis, įdomiomis temomis (kurias patys galėsite pasiūlyti); kad būtų smagiau ir jaukiau – žaisime, dalysimės patirtimis, tiesiog maloniai bendrausime prie arbatos ar kavos puodelio, o jei pavaišinsite klubo kolegas savo kepiniais, jų dėkingumo šypsenos nušvies niūrias dienas. Bendraudami kursime jaukią atmosferą. 
 
Mūsų anglų kalbos tobulėjimu rūpinsis Filip - kroatas, mėgstantis pasivaržyti viktorinose, smagių faktų ir komedijos gerbėjas. Jis sąmojingas ir kūrybingas, nuolat ieškantis naujų idėjų. Gebantis įsigilinti, tačiau išlaikantis profesionalumą mokytojas, kurį mokyti kitus įkvėpė studijos, vykusios anglų kalba. Mokymasis gali būti sunkus darbas, tačiau nebūtinai nuobodus, o Filip pasirūpins, kad žiovauti jo pamokų metu tikrai netektų.

 

Jei susidomėjote:

  • klubas lauks kiekvieną trečiadienį 14 val. (vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val.);
  • maloniam ir prasmingam kalbos atžvilgiu bendravimui susitiksime Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje (K. Donelaičio g. 8);

Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės: [email protected]

 

Laukiame Tavęs!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.