Spalio 18 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su Indre ir Ingrida kviečia į siuvimo dirbtuves. Per kelias valandas išmoksi naudotis siuvimo mašina ir žingsnis po žingsnio pasisiūsi maišelį pirkiniams, knygoms ar kompiuteriui.

Spalio mėnesį kviečiame atkreipti dėmesį į kritišką informacijos vertinimą.

Medijų ir informacinis raštingumas (MIRKT) – būtinosios kompetencijos (žinios, gebėjimai ir nuostatos), padedančios kritiškai vertinti žiniasklaidos, socialinių tinklų informaciją ir atrinkti patikimos informacijos šaltinius.

こんにちは、

Esu Ieva, Vytauto Didžiojo universiteto Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbų studijų absolventė. Nuo rugsėjo kviečiu kartu leistis į beprotišką kelionę ir pradėti mokytis japonų kalbos pagrindų.

Ženkime į rudenį atnaujindami bei pagilindami kompiuterinio raštingumo žinias ir įgūdžius!

Nors liepos mėnesį skaitmeninio raštingumo mokymų neorganizuosime, bibliotekos specialistai dalijasi keliomis rekomendacijomis ir linki turiningos vasaros.

Liepos mėnesį kviečiame jungtis prie EBSCO duomenų bazės virtualių mokymų ir daugiau sužinoti apie EBSCO produktus ir paslaugas. Mokymuose rasite jums naudingos ir įtraukiančios informacijos, patarimų ir visa tai pritaikysite praktiškai. Mokymai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija. Tvarkaraštis ir registracija:    

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.