Savaitės knyga Hiro Arikawa „Keliaujančio katino kronikos“

Knygų protagonistai būna moterys, vyrai, vaikai, kitaip tariant, žmonės. Bet ar skaitėte istoriją, kurią pasakoja katinas? „Buvo ir tokių dienų, kai kitos katės mane aplenkdavo arba vyrukas kažin kur iškeliaudavo, ir ėdalo neaptikdavau, nors laukdavau iki ryto, tačiau dažniausiai galėjau tikėtis kasdien gauti nuolatinę porciją. Žinoma, žmogus yra aikštingas padaras, todėl negalima sau leisti visiškai nuo jo priklausyti.“

Hiro Arikawa – japonų rašytoja, gyvenanti ir kurianti Tokijuje. Jos knyga „Keliaujančio katino kronikos“ tapo bestseleriu ne tik Japonijoje, bet ir kitose šalyse – pasaulyje jau parduota daugiau nei 1 milijonas egzempliorių, 2018 metais sukurtas to paties pavadinimo filmas.

Taigi romano „Keliaujančio katino kronikos“ skaitytojai į istoriją žvelgs sarkastiškomis ir šiek tiek nustebusiomis katino akimis. Katinas reaguoja į įvykius, keliaudamas stebi besikeičiančią įspūdingą Japonijos gamtą, pateikia savo katiniškus vertinimus.

Tai pasakojimas apie gerumą, pasiaukojimą ir besąlygišką meilę. Jaudinanti žmogaus ir katino draugystės istorija teigia gyvenimo grožį, pabrėžia meilės ir pasiaukojimo vertybes, primena, kad ir mažiausios smulkmenos gali suteikti laimės, žadina norą džiaugtis gyvenimu, rodo, kaip svarbu pastebėti mus supančius dalykus.

„Keliaujančio katino kronikos“ – subtili, lengvai skaitoma knyga. Didžiausią jos vertę sukuria skaitytojas ir jo patirtis. Didžiausias emocinis krūvis tenka katino ir žmogaus santykiams. Tad visiems, kurie turi augintinių arba myli gyvūnus, ši knyga turėtų palikti didelį emocinį įspūdį. „Atrodo, jog katinas ir šeimininkas vienas kitą supranta iš žvilgsnio. Negali nesigėrėti tokiu jų ryšiu. Nors esu šunų fanė, tačiau ši knyga labai patiko“, – pasakoja viena skaitytoja.

Jaukaus katiniško skaitymo!

Knygą galite užsisakyti čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.