„Kaip galėdamas mažiau tyrinėju ir remiuosi dokumentais. Tikslumas man nieko nereiškia. Daug reiškia mano veikėjų, jų gyvenimo istorijų ir emocijų tikrumas. Man nesvarbus preciziškumas. Rašau romanus, ne dokumentiką.“ - teigia autorius, rašytojo karjerą pradėjęs 55-erių ir iškart sužavėjęs skaitytojus pirmuoju romanu. Už romaną „Iki pasimatymo ten aukštai“ P.Lemaitre buvo įvertintas prestižiškiausia Prancūzijos literatūros Gonkūrų premija, o pagal šį kūrinį yra sukurtas itin sėkmingas filmas.

Kuo ši knyga tokia ypatinga?
Knygoje, pasakojančioje dviejų draugų istoriją, yra daug skaudžių ivykių, kuriems atsvara tampa rašytojo humoro jausmas. Pirmojo pasaulinio karo veteranai Alberas ir Eduaras grįžta namo tikėdamiesi kitokio gyvenimo ir po traumuojančių patirčių bando vėl įsitvirtinti. Deja, netrukus paaiškėja, kad Prancūzija šlovina tik savo mirusiuosius, tuo pat metu patogiai užmiršdama išgyvenusius. Ar įmanoma paprastai atsikratyti praeities? Knyga, įtraukdama į istoriją ir sužavėdama unikaliu pasakojimo stiliumi, pateikia skaudų atsakymą per intelektualų humorą, kuris tampa puikiu balansu tarp sunkių temų ir vilties.

Puikiame istorijos siužete rasite įtraukiančius įvykius, netikėtus posūkius ir kartu su knygos herojais gvildensite prasmingus klausimus. Tai kelionė per skaudžius įvykius, kuri netampa slogi ar sudėtinga dėl autoriaus meistriško rašymo stiliaus ir unikalaus komiškumo.
„Net dideli džiaugsmai visada būna atmiešti trupučiu liūdesio, tame, ką mes patiriame, visada ko nors trūksta.“

Knygą galite užsisakyti: https://bit.ly/3zlHDgK


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.