Knyga, vadinama dovana žmonijai, vis dar aktuali praėjus beveik 100 metų. Verčianti skaitytojus prarasti amą, pasijausti košmariškai ir nemaloniai, susirūpinti, nusiminti ir po visko... nuoširdžiai padėkoti autoriui. Ar verta pereiti košmarišką kelią dėl gilių suvokimų? Skaitytojai tvirtai atsako: taip.

1925 metais publikuotas Franzo Kafka (Franz Kafka) romanas „Procesas“ – knyga, esanti nenuginčijamu F. Kafkos kūrybos viršūnės tašku ir simboliu, atskleidžiančiu žmogaus egzistencijos absurdiškumą, kuriame persipina komiškumas su rimtumu. „Kažkas, matyt, apšmeižė Jozefą K., nes, nepadaręs nieko bloga, jis buvo vieną rytą areštuotas“ – šiais žodžiais pradedamas kūrinys, nuo pat pirmųjų žingsnių įgalindamas mūsų vaizduotę mąstyti, kas gi atsitiko, kad nekaltas žmogus atsidūrė šioje situacijoje?

Kūrinio unikalumas slypi skaitant gimstančiuose klausimuose apie žmogaus laisvę ir beviltiškumą, susidūrus su valdžios galia. Tik į juos nėra jokių atsakymų – ir tai yra šio kūrinio esmė.

Skaitydami knygą susidursite su savo lakia vaizduote ir giliais suvokimais. Klausimas – ar jūs pasiruošę priimti tokią literatūrinę dovaną?

Užsisakyti knygą galite šioje nuorodoje.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.