Kviečiame skaityti ELTA naujienas

2020-aisiais atšventusi veiklos šimtmetį, nepriklausoma naujienų agentūra ELTA šiandien ir toliau sėkmingai praneša svarbiausius šalies įvykius realiuoju laiku. Tai vienintelė nepriklausoma nacionalinė naujienų agentūra Lietuvoje.

ELTA pirmoji praneša, kokie įvykiai numatomi Lietuvoje, kuo prieš kelerius metus ar šimtmečius konkreti diena buvo svarbi Lietuvai ir pasauliui, ką rašo šalies ir pasaulio spauda. ELTA žinias ir vaizdus kasdien skelbia portalai, radijo stotys, televizijos, nacionalinės, regioninės ir rajoninės žiniasklaidos priemonės, užsienio naujienų agentūros.

Lietuvos ir užsienio vartotojams rengiamos politikos, verslo, sporto, kultūros žinios lietuvių, anglų, rusų kalbomis, o pranešimai spaudai skelbiami ir visomis kitomis lotyniškų rašmenų kalbomis. Kasdieniai politikos, verslo, kultūros, teisėsaugos, sporto renginiai, fiksuojami miestų vaizdai, peizažai, žmonės, netikėto rakurso išdaigos.

ELTA fotobanke yra daugiau nei milijonas archyvinių nuotraukų iš Lietuvos ir pasaulio. Ilgą laiką ELTA buvo vienintelė fotometraštininkė Lietuvoje, jos kruopščiai kauptas fotoarchyvas ypač vertingas tiek šalies, tiek užsienio žiniasklaidai, įvairioms institucijoms, enciklopedijoms, istorijos tyrinėtojams, privatiems asmenims.

Junkitės prie Lietuvos telegramų agentūros ELTA bibliotekoje Teminės literatūros skaitykloje (K. Donelaičio g.8, III a.). Prisijungimo duomenų teiraukitės bibliotekos darbuotojo.

Daugiau informacijos apie bibliotekos prenumeruojamas duomenų bazes galite rasti čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.