Kviečiame naudotis laikina prieiga prie „Oxford University Press“ el. enciklopedijų ir vadovėlių.

Kauno apskrities viešajai bibliotekai iki kitų metų balandžio mėnesio pabaigos suteikta laikina prieiga prie „Oxford University Press“ leidyklos duomenų bazių „Oxford Handbooks Online“ ir „Oxford Research Encyclopedias“. Šios duomenų bazės skirtos tyrėjams ir studentams, jose pateikiamos viso teksto įvairių mokslinių tyrimų sričių elektroninių knygų ir straipsnių kolekcijos, naujausia tam tikros srities idėjų ir tyrimų apžvalga.

„Oxford Handbooks Online“ – tai daugiadalykė duomenų bazė, kurioje yra daugiau nei 1000 knygų archeologijos, verslo ir vadybos, kriminologijos, ekonomikos ir finansų, istorijos, teisės, kalbotyros, literatūros, meno, filosofijos, politikos mokslų, psichologijos, religijos ir sociologijos temomis. Trumpą pristatymą anglų kalba rasite čia.

„Oxford Research Encyclopedias“ yra esė rinkinys įvairiomis temomis. Joje rasite tekstų Afrikos, Amerikos ir Azijos istorijos, verslo ir vadybos, klimato, komunikacijos, kriminologijos, ekonomikos, švietimo, aplinkos, kalbotyros, literatūros, politikos, psichologijos ir religijos temomis.

Duomenų bazės prieinamos Kauno apskrities viešosios bibliotekos kompiuterių tinkle ir asmeniniuose įrenginiuose, prisijungus prie bibliotekos belaidžio interneto. Norėdami prisijungti prie duomenų bazių iš namų, registruokitės el. paštu [email protected] (laiške nurodykite savo vardą, pavardę, KAVB vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Per 24 val., išskyrus poilsio, švenčių dienas ir nenumatytus atvejus, kai biblioteka nedirba, jums bus išsiųsta prisijungimo instrukcija.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.