Tėvai vis dažniau girdi prieraišumo sąvoką: apie tai kalba per TV, socialines medijas, paskaitų ir grupių tėvams metu, straipsniuose ir knygose. Daug tėvų domisi, kaip užmegzti prieraišųjį ryšį, siekdami kurti ir išlaikyti tvirtus, šiltus ir stabilius ryšius su savo vaikais. Pastovus ir alinantis nuovargis, stipri bejėgystė bei susilpnėjusi tėvų stiprių jausmų kontrolė neretai trukdo sukurti sveiką prieraišųjį ryšį su vaiku.

Šeimos santykių institutas kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka birželio 15 d. 16 val. kviečia į nuotolinę paskaitą, kurios metu mes kalbėsime, kaip formuojasi prieraišumas ir kas kiekviename etape svarbu? Kokią įtaką vaikui turi juo besirūpinančio asmens emocijos? Kaip tapti tėvais, kurių vaikai pasitiki savimi ir kitais bei geba kurti sveikus, darnius santykius su aplinkiniais? Apie tai ir pakalbėsime paskaitoje su tėvais. Laukiame Jūsų!

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija >>>

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą. Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių prisijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.

Paskaitą skaitys psichologė Indrė Marcinkevičienė. Lektorė yra baigusi Vaikų ir paauglių psichoterapijos studijų bazinio lygio programą, turinti 12 metų patirtį dirbant su vaikais, turinčiais emocijų ir elgesio sunkumų, 8 metais iš jų – vedant tėvystės grupes tėvams, taip pat 10 metų dirbanti su Vaikų emocinės išraiškos kontrolės programa, daugiau kaip 8 metus skaitanti įvairius seminarus specialistams ir visuomenei.

Dalyvavimas nemokamas. Paskaitą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.