Periodikos skaitykla (Radastų g. 2, 305 k.) siūlo įvairių žurnalų kolekciją. Pristatome keletą iš jų:

sef45 Debesys – geriausių receptų leidinys, kurio sumanytojai teigia, kad tereikia trupučio meilės ir fantazijos, šiek tiek druskos ir pipirų – ir kiekvieną dieną galėsite nustebinti savo artimuosius.
Kelionė – žurnalas, kurio leidėjai padės ne tik stebėti gyvenimą, bet ir priimti kiekvieną jo akimirką kaip pačią svarbiausią! Leidinys skaitytojams padės keistis, įkvėps drąsos, ugdys dvasinę ištvermę. kelione201705
yolo2017

Yolo
– žurnalas, skirtas jaunimui: pozityvioms merginoms, besirūpinančioms savo ateitimi, ir vaikinams, kurie rūpinasi ne tik savimi, bet ir aplinkiniais, turi pomėgių, idėjų ir tikslų.
Oikonomos – Europos mokslinės asociacijos „Oikonomos“ žurnalas rusų kalba (reziume-anglų k.), leidžiamas du kartus metuose. Leidinyje spausdinami straipsniai apie rinkos ekonomikos istoriją ir teorijas, ekonomikos vystymąsi Vakarų Europos šalyse ir posovietinėje erdvėje.  oikonomos201705
ltžemukis201705 Lietuvos žemės ūkis: faktai ir skaičiai – statistinės informacijos leidinys apie Lietuvos žemės ūkį. Žurnale gausu statistinių lentelių ir grafikų, atspindinčių žemės ūkio pokyčius.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.