Balandžio 24 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje kartu su mažaisiais skaitytojais, bibliotekos garbės skaitytoja prof. Rasa Žukiene ir KAVB globėju smuikininku Vilhelmu Čepinskiu atidarėme 17-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę.
Bibliotekos skaitytojus sveikino prof. R. Žukienė ir maestro V. Čepinskis

Sveikindami susirinkusius renginio dalyvius, bibliotekos garbės skaitytoja ir globėjas kalbėjo apie tai, kas jiems yra biblioteka, kuo ji svarbi kiekvienam iš mūsų.

„Myliu biblioteką už inteligentiškumo dvasią, už jos darbuotojų kuriamą šiltą ir malonią atmosferą“, – kalbėjo prof. R. Žukienė. Bibliotekos globėjas Vilhelmas Čepinskis renginio metu teigė, kad jam biblioteka – tai vaikystės simbolis, šviesos šaltinis, ir palinkėjo visiems sėkmės.

Netrukus mažieji bibliotekos lankytojai suskubo dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse: patys pasigamino įsegamų ženkliukų, ekslibrisų, išbandė piešimą ant kūno. Progos susikurti savo ekslibrisą nepraleido ir R. Žukienė bei V. Čepinskis.

Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje apdovanoti geriausi bibliotekininkai

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje taip pat vyko Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos atstovai. Renginio metu tradiciškai buvo paskelbti geriausi metų bibliotekininkai ir įteiktos premijos bibliotekų specialistams už reikšmingiausius darbus ir išskirtinius profesinius laimėjimus. Juos apdovanojo kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad geriausio jaunojo bibliotekininko vardas suteiktas Kauno apskrities viešosios bibliotekos Strateginės plėtros ir inovacijų centro vadovei Editai Urbonavičienei už aktyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą, sėkmingą bibliotekų atstovavimą ir bibliotekų veiklų viešinimą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, inovatyvių paslaugų, naujų darbo metodų diegimą bei plėtojimą.

Skaitytojams – gausi renginių programa

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyks iki  balandžio 29 d. Programoje daug vaikams ir suaugusiesiems skirtų renginių, akcijų ir mokymų. Biblioteka kvies į kūrybines dirbtuves, knygų pristatymus, parodas.

Iki balandžio 29 d. vyks asmenukių konkursas #tuesibiblioteka! Fotografuokitės prie Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės fotosienelės (Radastų g. 2, II a. fojė), nuotrauką įkelkite į savo Instagram profilį ir pažymėkite #tuesibiblioteka. Daugiausiai „patinka“ surinkusiam dalyviui – specialus bibliotekos prizas!

Laukiame Jūsų Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiuose!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.