Vilniaus knygų mugė ir vėl kviečia susitikti leidėjus, autorius ir skaitytojus. Tai vienas reikšmingiausių kultūros renginių Lietuvoje ir didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. Kaip ir kasmet, atskiros erdvės bus skirtos susitikimams su rašytojais, diskusijoms, meno parodoms.

Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia susitikti Bibliotekų erdvėje, kur bibliotekininkai pristatys atvirą ir kitokią biblioteką be sienų. Visi, kurie domisi virtualiomis naujovėmis, čia galės susipažinti su mūsų išmaniosiomis programėlėmis, pamatyti, kokias knygas skaitė jų tėvai ir seneliai, išleisti savo knygą ar susikurti virtualų komiksą planšetiniame kompiuteryje.

Veiks ženkliukų gamyklėlė, kurioje vaikai ir jaunimas galės pasigaminti unikalų, išskirtinį įsisegamą ženkliuką. KAVB piešimo ant kūno meistrės kvies pasipuošti laikinaisiais baltiškų simbolių piešiniais ant kūno.

Mugės metu bus pristatyta paroda „Asmenybė ir knyga“, reklamuojanti (taip, tai tikra reklama!) žymių Lietuvos žmonių mintis apie jų skaitomas knygas. Tikimės, jog bent vienas iš šių kūrinių atsiras ir Jūsų skaitinių sąraše. Taip pat galėsite dalyvauti konferencijų salėje vyksiančiame KAVB leidinio „Įsikūrę prie Nemuno“ (sud. R. Tamoliūnienė) pristatymo renginyje.

                                                                                                                                                                                  Laukiame Jūsų mugėje!
  

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.