KONKURSAS PRATĘSIAMAS IKI LAPKRIČIO 30 D.

Visoje Lietuvoje vykstantis Knygos pristatymo konkursas juda finišo tiesiosios link – vaizdo įrašus siųskite el. pašto adresu kpkonkursas@gmail.com.

Apie konkursą trumpai

Išskirtiniame, ne pirmą dešimtmetį vykstančiame Knygos pristatymo konkurse susijungia literatūra, scenos menai ir medijos. Dalyvauti šiame kūrybiniame konkurse gali ne tik pavieniai įvairaus amžiaus asmenys, bet ir komandos iki penkių narių, šeimos, klasės draugai. Pristatomojo klipo trukmė pagal konkurso nuostatus neturi viršyti 5 minučių, o štai pristatymo formai suteikiama visiška laisvė – tai gali būti animacija, piešinių montažas, tekstų skaitymas, mini spektaklis, monologas, dialogas ar reklaminis klipas.

 

Pagrindinis prizas

Trys aukščiausiais balais komisijos įvertinti knygų pristatymų autoriai (ar grupė iki 5 žmonių) gaus po 300 eurų vertės ASMENINĖS BIBLIOTEKOS PRENUMERATĄ.

Asmeninės bibliotekos prenumerata – pagal laimėtojo skaitymo pomėgius atrinkti 6 rinkiniai (knygos ir kitos staigmenos), kuriuos laimėtojas gaus kiekvieno mėnesio pabaigoje. Ir taip pusę metų. Ką prenumeratos gavėjas mėgsta, bus išsiaiškinta užpildžius specialią anketą.

Skatinamieji prizai mokytojams ir bibliotekininkams

Konkursas numato specialią nominaciją aktyviausiems mokytojams ir bibliotekininkams, kurie skatins savo auklėtinius ar lankytojus dalyvauti konkurse (kartu su siunčiamu pristatymu dalyviai nurodo ir asmenį, kuris juos paskatino dalyvauti konkurse). Prizus sudaro knygų ir stalo žaidimų rinkiniai. Iš viso 3 tokių rinkinių laimėtojai.

Konkursą organizuoja – Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija

Konkurso partnerė – Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija

Pagrindinis informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija

Rėmėjai: „Regionų naujienos“, „Antanukas.lt“, internetinis knygynas „Patogupirkti.lt“, leidybos namai „Terra Publica“, leidykla „Vaga“, leidykla „Gelmės“, leidybos įmonė „Svajonių knygos“, „Urtės tekstilė“, „Gera dovana“, „Syvas“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.