Kauno apskrities viešoji biblioteka savo vartotojams iki metų galo siūlo nemokamai naudotis skaitmeninių ir garsinių knygų biblioteka „Vyturys.lt“.

„Vyturys.lt“ elektroninė biblioteka talpina beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje „KNYGOS“ pateikiamos nuorodos į visas knygas (suskirstytas pagal apytiksles amžiaus grupes). Skiltyje „MOKYKLAI“ pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases. Elektroninėje bibliotekoje yra ir garsinės knygos, jos pažymėtos ausinių piktograma. Greičiausias būdas sužinoti ar kūrinys yra bibliotekoje - pasinaudoti paieškos funkcija. Kūriniai randami pagal autorius, pavadinimus, dalis - pagal veikėjų vardus.

Kūrinius galima skaityti asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu bei išmaniuoju telefonu. Reikalingas tik internetas ir naršyklė.

Jei norite naudotis „Vyturys.lt“ elektronine biblioteka pirmą kartą, parašykite el. paštu eis@kvb.lt, laiške nurodydami savo vardą, pavardę, LIBIS skaitytojo pažymėjimo numerį ir elektroninio pašto adresą.

Kiekvienam individualiai atsiųsime nuorodą, kuria naudojantis susikursite paskyrą ir skaitysite nemokamai iki 2022 m. gruodžio 31 d.

Jei paskyrą buvote susikūrę anksčiau, bet naudojimosi laikas pasibaigęs, parašykite el. paštu eis@kvb.lt, atsiųsime informaciją kaip aktyvuoti naują kodą.

Paskubėkite, prisijungimų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos apie prenumeruojamas duomenų bazes žiūrėkite čia.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.